Miejsce do wymieniania się przedmiotami, które w jednym domu są zbędne, a w innym - bardzo pożądane.
sobota, 31 grudnia 2011
Szydełkowa chusta z kolorowej, miękkiej włóczki, z długimi frędzlami
Mam do sprzedania szyełkową, dużą chustę z długimi frędzlami z miekkiej, kolorowej włóczki. Wymiary: szerokosć 220 cm. (+ 2 x 13 cm. frędzle), wysokość do rogu 135 cm. (+ 13 cm. frędzle). Cena 16 zł. + koszt wysyłki. Kontakt: mmwol1@o2.pl
Etykiety:
chusta,
włóczka/druty/szydełko
Komplet serwetek z haftem krzyżykowym
Sewrwetki 2 szt. w tonacji beżu, piękny haft krzyżykowy (kwiaty).
Dla miłośników rękodzieła.
Wymiary: 24cm x 14 cm.
Stan bardzo dobry.
Cena 15 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic,
serwetki
Biały fartuszek
Sprzedam wiekowy biały bardzo ładny fartuszek dla Pani domu.
Może być również świetną ozdobą sielskiej kuchni zawieszony na kuchennym wieszaku.
Posiada kilka przetarć. Stan dobry.
Cena 14 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic,
tekstylia domowe
piątek, 30 grudnia 2011
Serwetki ręcznie robione z przestrzennymi motylkami 3 szt. (mam tez duzą serwetę z takim samym motywem)
Mam do sprzedania ręcznie robione serwetki z przestrzennymi motylkami. Kolor delikatny krem. Wymiary: 25 cm. x 15 cm. Cena 1 szt. 8,50 zł. + koszt wysyłki (koperta). Mam 3 szt. Mam tez duzą serwetę z takim samym motywem. Kontakt: mmwol1@o2.pl
Etykiety:
obrusy/bieżniki/serwetki
Dekoracyjna ściereczka



Sprzedam śliczną dekoracyjną ścereczkę w kolorze złamanej bieli, ecru, obszyta białą koronką.
Stan bardzo dobry, bardzo dobrej jakości płótno. Posiada małą dziurkę przy koronce, do zacerowania.
Wymiary: 55x38 cm w tym 15 cm koronki.
Niespotykany egzemplarz.
Cena 20 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic
Zasłoneczka


Sprzedam śliczna bardzo wiekową zasłoneczkę.
Posiada małą dziurkę oraz plamkę.
Wymiary: długość 85 cm tak żeby widoczny był cały wzór, szerokość 60 cm.
Kolorystyka biało-niebieska.
Cena 15 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic
Mała torebka


Prześliczna brązowa mała torebeczka. Wykonana zlakierowanej skóry ekologicznej o strukturze skóry krokodyla. Zaponana za zatrzask. W środku dwie małe kieszonki.
Wymiary: szerokość 15 cm, wysokość 18 cm, wysokość z uchem 25 cm.
Cena 18 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic,
torebka
Serwetka lniana z koronką


Lniana serwetka o niebanalnym kształcie w polączeniu z koronką daje niesamowity efekt.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: 44 cm x 30 cm
Dla miłośników stonowanych klimatów we wnętrzach.
Cena 18 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic,
serwetki
Serwetka retro

Lniana serwetka o niebanalnym kształcie, wykończona koronką. Haftowane 4 gąski.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: 31 cm x 24 cm
Cena 16 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic
Serwetka vintage II


Ręcznie dziergana wiekowa serwerka.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: średnica 40 cm
Cena 19 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic
Serwetka vintage


Ręcznie dziergana wiekowa serwerka.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: 45 cm x 27 cm
Cena 19 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic
Stara skandynawska maselniczka


Sprzedam starą skandynawską maselniczkę. Kolorystyka biało-czarna.
Wymiary: 19 cm x 14 cm.
Stan dobry.
Cena 22,50 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic
Bawełniany obrusik w krateczkę
Mam do sprzedania bawełniany obrusik w czerwoną krateczkę. Wymiary: 90 cm. x 83 cm. Cena 10 zł. + koszt wysyłki (koperta). Kontakt: mmwol1@o2.pl
Etykiety:
obrusy/bieżniki/serwetki
ozdoba 1




Sprzedam ozdobę stojąca: kula z szyszek i suszonych kwiatów ,
wysokość 25 cm
cena 6 zł + koszt przesyłki (pokrywa kupujący)
kontakt: katarzynagdynia@wp.pl
ozdoba 2





Sprzedam ozdobę stojąca: kula z szyszek i suszonych kwiatów na stojaku,
wysokość 32 cm
cena 10 zł + koszt przesyłki (pokrywa kupujący)
kontakt: katarzynagdynia@wp.pl
czwartek, 29 grudnia 2011
Poszewka z szydełkowa wstawka
Mam do sprzedania fajną, białą poszewkę na poduszkę z szydełkowa wstawką. Zapinana od dołu na guziczki.Wymiary: 74 cm x 76 cm. Cena 18 zł. + koszt wysyłki (koperta). Kontakt: dorotacs@wp.pl
Etykiety:
Dorota,
poduszki/poszewki
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Archiwum bloga
-
►
2012
(339)
-
►
styczeń
(339)
- ręcznie haftowana w ptaki lniana
- mały obrusik
- czerwony kapturek
- biała serweta
- soczysta zieleń
- okrągła w ciemnych kolorach
- duża okrągła i kolorowa
- dwie różówe podłużne serwetki
- białe liście
- kolorowa z pomarańczem
- serwetka ecri
- zasłony ew. materiał
- Ścierki lniane
- czarna chusta
- Obrus "wiekowy"
- owalna ? serweta
- Łączona serwetka
- mały bieżniczek
- Lniana poszewka na poduszkę
- poszewka 4
- Serwetka biała
- osłonka
- Różowa serwetka
- poszewka 3
- dziwna serwetka
- poszewki 2
- poszewka 1
- Poszewka na podusie
- komplet lniany
- Sukieneczka
- Kordonki
- komplet zielony
- ściereczki kuchenne
- Prosze o kontakt :)
- Tilda-książka Radosne dekoracje po polsku
- Tilda-książka Dekoracje na Boże Narodzenie po pols...
- Biała, haftowana, piękna poszwa na kołdrę II ( wys...
- Biała, haftowana, piękna poszwa na kołdrę wyszywan...
- Szydełkowe, miękkie poduszeczki - motyw kwadracikó...
- poszwa laura ashley
- lambrekin
- Szydełkowa poduszka z miękkiej włoczki - motyw kwa...
- lambrekin+materiał
- lambrekin +materiał bawełna
- Nowy lambrekin
- poszewki bawełna z frędzlami
- obrus w kury
- bieżnik bawełna,ew.materiał
- lambrekin
- ozdobne sznury do zasłon
-
►
styczeń
(339)
-
▼
2011
(616)
-
▼
grudzień
(137)
- Szydełkowa narzutka z miękkiej, kolorowej włóczki
- Szydełkowa narzutka z kolorowej włóczki
- Szydełkowa chusta z kolorowej, miękkiej włóczki, z...
- Fartuszek
- Komplet serwetek z haftem krzyżykowym
- Biały fartuszek
- Serwetki ręcznie robione z przestrzennymi motylkam...
- Dekoracyjna ściereczka
- Zasłoneczka
- Mała torebka
- Serwetka lniana z koronką
- Serwetka retro
- Serwetka vintage II
- Serwetka vintage
- Stara skandynawska maselniczka
- Biały kilim z długim "włosem" ręcznie robiony (sty...
- Bawełniany obrusik w krateczkę
- ozdoba 1
- ozdoba 2
- Poszewka z szydełkowa wstawka
- Wieszak Love Paris
- Puszki metalowe z przykrywkami, komplet 3 szt.REZE...
- Owalna serwetka
- Biała, szydełkowa serweta (owal)
- Biała, bawełniana poszewka na poduchę haftowaną ko...
- Bawełniana poszewka na poduchę z haftowaną koronką...
- Biały, haftowany obrusik
- Biała, bawełniana, haftowana serweta
- Biała, płocienna zazdrstka z szydełkową koroneczką...
- Bawelniane kosmetyczki z koronkami 2 szt.
- Haftowany bieżniczek
- Białe "serwety" - oddam
- Gobelinowa poszewka na poduchę (taki sam motyw z d...
- Śliczna sukieneczka H&M rozm.122
- Fajna bluzeczka w biało - czerwone paseczki
- Dekoracyjne dziurkacze - tagi, zawieszki prezentow...
- Wykrojnik
- Bawełniana, haftowana poszwa na kołdrę
- Bawełniany lambrekin z czerwonymi frędzelkami
- Haftowny ręcznie obrusik
- Haftowany, folkowy bieznik (grubaśne krzyzyki)
- Białay, haftowany ręcznie krzyzykami bieżnik - ręc...
- Biała, szydełkowa poszewka na poduszkę
- Przypomnienie AKCJI CIEPŁY KOCYK DLA "TYMIANKA"
- Foremki do piernikowych bombek i innych ciasteczek...
- Foremki do batoników i minitartoletek
- Marynistyczny pojemnik na długopisy
- Stara urocza sosjerka z chochelką
- Sliczna dekoracyjna miseczka
- RAMKA
- ŚWIECZNIK
- Filcowe kolczyki - 5 par
- LUSTERECZKO
- ANIOŁEK NA WORECZKI
- Białe, pócienne przescieradło z szerokimi falbanam...
- Bawełnian zasłona z literami ew. materiał (w kolor...
- Biały, bawełniany, haftowany obrusik
- Biała, płócienna serweta z haftami i ozdobnymi mer...
- Świąteczny bieznik
- Szydełkowa, misterna serwetka ew. obrazek
- Puszki metalowe z przykrywkami, komplet 3 szt.
- Paris, Paris...Puszka metalowa
- Taca metalowa w stylu Tilda - Babeczki
- Miękka, bawełniana ksiązeczka z ABC z Króliczkiem ...
- Pastelowy komplet kuchenny na prezent
- Obrus wyszywany 120x160
- Biała firaneczka - zazdrostka
- Serwetki
- Mini dziadek do orzechów
- Książka
- Country Living
- Country Homes
- Gazeta
- podkładki
- stojak
- organizer
- bieżnik z mereżką
- torebka
- Ośmiornica z włóczki (wypełnienie antyalergicze)
- Gobelinowa poszewka na poduchę z ozdobnym sznurem ...
- Bawełnian poszewka na poduchę w biało-czekoladową ...
- Bawełnian poszewka na poduchę Noddy i przyjaciele
- grzybki i laseczki:)
- choinka,serca, aniol i podkladki lniane na stol
- Bombka szklana, świecznik do zawieszenia
- wianek i aniol swiateczny
- choinki i wianek
- sprzedam koszyczki lniane
- poszeweczka na jaska 3 BALWANKI
- Bawełniana poszewka z misiami
- Biała chusta z frędzlami
- Biała, bawełniana poszwa na kołdrę z haftami
- Bawełnian poszwa na kołdrę (jedna strona krateczka...
- Bawełnian zasłonka ew. materiał
- Szydełkowa firaneczka z ptaszkami
- Bawełniana serweta haftowana ręcznie krzyżykami oz...
- Świąteczny talerzyk
- świąteczny obrusik 6
- świąteczny obrusik 5
- świąteczny obrusik 4
- świąteczny obrusik 3
- świąteczny obrusik 2
- świąteczny obrusik 1
- Poduszeczka z dziewczynką, zegarkiem i kamyczkiem
- Poduszeczka
- Biała poszwa na kołdrę z haftowaną koronką
- Miękka poduszeczka w kolorze czekoladowym z gipiur...
- Bawełniana poszewka ze scenkami rodzajowymi
- Bawełniana zasłona "w niebieskościach" ew. materia...
- Bawełniana zasłona z misiami ew. materiał
- świecznik
- TKANINA PANELE ZASŁONY
- WIELKA POSZEWKA
- LATARENKI
- DWA ŚWIECZNIKI
- STARA SKARBONKA
- świąteczny lambrekin w pierniki węższy/TANIEJ
- świąteczny lambrekin w pierniki /TANIEJ
- poszewka z lnów
- poszewka z lnu na wałek
- reszta tkaniny w czerwieniach na świąteczne wytwor...
- serduszka lniane ptaszki- taniej
- granatowy żakiet USA - taniej
- Bawełniana zasłona z koronką i atłasową wstązeczką...
- Fajny, bawełniany lambrekin
- Serwetki
- Serweta z koronką gipiurową
- Bawełniny bieżnik z koronką gipiurową
- Haftowany biezniczek z ręcznie robioną koroneczką
- Korale duże, białe perły
- Kominek Lawender Perfume
- Bawełniana,błekitna zasłona w białe kropeczki i ch...
- Poszewka na poduszkę z koronką - serduszko
- Fajne poszewki na poduszki 2 szt.
- Komplet stołowy taca+podkładki pod kubki Provencal...
- Wieszak dwuramienny z ozdobnymi, kryształkowymi ku...
- Taca metalowa w stylu Tilda - Babeczki
- ► październik (63)
-
▼
grudzień
(137)


