Miejsce do wymieniania się przedmiotami, które w jednym domu są zbędne, a w innym - bardzo pożądane.
sobota, 31 grudnia 2011
Komplet serwetek z haftem krzyżykowym
Sewrwetki 2 szt. w tonacji beżu, piękny haft krzyżykowy (kwiaty).
Dla miłośników rękodzieła.
Wymiary: 24cm x 14 cm.
Stan bardzo dobry.
Cena 15 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic,
serwetki
Biały fartuszek
Sprzedam wiekowy biały bardzo ładny fartuszek dla Pani domu.
Może być również świetną ozdobą sielskiej kuchni zawieszony na kuchennym wieszaku.
Posiada kilka przetarć. Stan dobry.
Cena 14 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic,
tekstylia domowe
piątek, 30 grudnia 2011
Serwetki ręcznie robione z przestrzennymi motylkami 3 szt. (mam tez duzą serwetę z takim samym motywem)
Mam do sprzedania ręcznie robione serwetki z przestrzennymi motylkami. Kolor delikatny krem. Wymiary: 25 cm. x 15 cm. Cena 1 szt. 8,50 zł. + koszt wysyłki (koperta). Mam 3 szt. Mam tez duzą serwetę z takim samym motywem. Kontakt: mmwol1@o2.pl
Etykiety:
obrusy/bieżniki/serwetki
Mała torebka


Prześliczna brązowa mała torebeczka. Wykonana zlakierowanej skóry ekologicznej o strukturze skóry krokodyla. Zaponana za zatrzask. W środku dwie małe kieszonki.
Wymiary: szerokość 15 cm, wysokość 18 cm, wysokość z uchem 25 cm.
Cena 18 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic,
torebka
Serwetka lniana z koronką


Lniana serwetka o niebanalnym kształcie w polączeniu z koronką daje niesamowity efekt.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: 44 cm x 30 cm
Dla miłośników stonowanych klimatów we wnętrzach.
Cena 18 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic,
serwetki
Serwetka retro

Lniana serwetka o niebanalnym kształcie, wykończona koronką. Haftowane 4 gąski.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: 31 cm x 24 cm
Cena 16 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic
Serwetka vintage II


Ręcznie dziergana wiekowa serwerka.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: średnica 40 cm
Cena 19 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic
Serwetka vintage


Ręcznie dziergana wiekowa serwerka.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: 45 cm x 27 cm
Cena 19 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic
Stara skandynawska maselniczka


Sprzedam starą skandynawską maselniczkę. Kolorystyka biało-czarna.
Wymiary: 19 cm x 14 cm.
Stan dobry.
Cena 22,50 zl + koszt przesylki
fragole@gazeta.pl
Etykiety:
MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY,
myshabbychic
czwartek, 29 grudnia 2011
Wieszak Love Paris
Śliczny wieszak, stylizowany na vintage, wykonany z metalowej blaszki z
motywem retro ,uchwyt z ceramiczną kuleczką . Uchwyt mocny, metalowy można używać do wieszania odzieży
Wymiary =7x12cm, wysokość= 18cm.
Cena= 17,50/1szt- wysyłka= 6zł polecony w bombelkach:)
DOSTĘPNA 1 OSTATNIA SZTUKA
Osoby zainteresowane proszę o komentarz i mail: lejdik@gmail.com
Wymiary =7x12cm, wysokość= 18cm.
Cena= 17,50/1szt- wysyłka= 6zł polecony w bombelkach:)
DOSTĘPNA 1 OSTATNIA SZTUKA
Osoby zainteresowane proszę o komentarz i mail: lejdik@gmail.com
Puszki metalowe z przykrywkami, komplet 3 szt.REZERWACJA
Puszki metalowe, do przechowywania wszystkiego co ma się ochotę
przechować.
Wymiary:
duża puszka:
wys=14cm,śr=10cm
średnia puszka:
wys=12cm,śr=9cm
mała puszka:
wys=10cm,śr=8cm.
Puszki są obłędnie piękne:))Nowe.
Cena=35zł/kpl.3szt. wysyłka=9zł
osobę zdecydowaną na zakup proszę o komentarz i mail; lejdik@gmail.com
Wymiary:
duża puszka:
wys=14cm,śr=10cm
średnia puszka:
wys=12cm,śr=9cm
mała puszka:
wys=10cm,śr=8cm.
Puszki są obłędnie piękne:))Nowe.
Cena=35zł/kpl.3szt. wysyłka=9zł
osobę zdecydowaną na zakup proszę o komentarz i mail; lejdik@gmail.com
DOSTĘPNY 1 KOMPLET
poniedziałek, 26 grudnia 2011
Biała, płocienna zazdrstka z szydełkową koroneczką
Mam do sprzedania białą, płócienną zazdrostkę z szydełkową koroneczką. Wymiary: szerokośc 90 cm, wysokość 20 cm. Cena 11 zł. + koszt wysyłki (koperta). Kontakt: mmwol1@o2.pl
Etykiety:
firanki/zasłony/lambrekiny
Bawelniane kosmetyczki z koronkami 2 szt.
Mam do sprzedania bawełniane kosmetyczki z koronkami. Środek z "ceratki" mozna zmywać (gdy się ubrudzi np. kosmetykami). Wymiary z koronkami: większej 33 cm. x 21cm., mniejszej 20 cm. x 12 cm. . Cena za 2 szt. 11 zł. + koszt wysyłki (koperta). Kontakt: mmwol1@o2.pl
Etykiety:
torebka
Białe "serwety" - oddam
Mam do oddania białe serwety (lekko uszkodzone - np. zerwana koronka, dziurka). 5 szt. Osoba Zainteresowana pokrywa koszty wysyłki. Kontakt: mmwol1@o2.pl
Etykiety:
obrusy/bieżniki/serwetki
wtorek, 20 grudnia 2011
Fajna bluzeczka w biało - czerwone paseczki
Rozmiar z metki to 38, ale wg mnie to 36/S
Zapinana z przodu na guziczki, odcinana pod biustem, lekko rozszerzana dołem.
Całkowita długość 63cm
W biuście bez rozciągania 43cmx2
Cena- 16zł + koszt wysyłki
Osoby zainteresowane proszę o komentarz i Wiadomość na email sylvii.k@wp.pl
poniedziałek, 19 grudnia 2011
Dekoracyjne dziurkacze - tagi, zawieszki prezentowe
Sprzedam dwa dziurkacze; pozwalają łatwo stworzyć dekoracyjny tag, zawieszkę np na prezent, przywieszkę informacyjną do swoich prac albo inny element ozdobny. Oba w stanie idealnym, bardzo mało używane (wycięłam każdym dosłownie może 4 szt. w papierze drukarkowym. Można nimi ciąć oczywiście w znacznie grubszym papierze, swobodnie wycinają w kartonie (nie da rady tylko w tekturze).
Dziurkacz nr 1 - rozmiar to 3 cale, czyli długość zawieszki to ok 6,5cm x 4,5cm. Cena 35zł (ryska na nadruku ze wzorem była od nowości).
Tu może lepiej widac jaki kształt wycinają oba dziurkacze, to taki ozdobnie zwieńczony prostokąt:
Dziurkacz nr 2 - rozmiar zawieszki to ok. 3,5cm x 2,2cm. Cena 16zł.
Zapraszam!
Etykiety:
ushii
niedziela, 18 grudnia 2011
Bawełniany lambrekin z czerwonymi frędzelkami
Mam do sprzedania bawełniany lambrekin z frędzelkami. Wymiary: szerokosc 230 cm, wysokosć na brzegach 75 cm, na środku 42 cm. Cena 13,50 zł. + koszt wysyłki (koperta). Kontakt: mmwol1@o2.pl
Etykiety:
firanki/zasłony/lambrekiny
piątek, 16 grudnia 2011
Haftowany, folkowy bieznik (grubaśne krzyzyki)
Mam do sprzedania haftowany ręcznie bieznik z różami. Wymiary: 95 cm. x 35 cm. Cena 14,50 zł. + koszt wysyłki. Kontakt: mmwol1@o2.pl
Etykiety:
obrusy/bieżniki/serwetki
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Archiwum bloga
-
►
2012
(747)
-
►
maj
(234)
- maszynka do orzechów
- komplet 3
- komplet 2
- komplet 1
- skrzynka na klucze
- Anioły drewniane, anioły witrażowe
- Ubrania 48/50
- OBRUSIK LNIANY
- SERWETKA
- Bawełniana poszwa na kołdrę w biało-czerwoną kratk...
- Bawełniana poszewka na poduchę (taki sam motyw z ...
- Bawełniana poszwa na kołdrę w biało-czerwoną kratk...
- Bawełniana poszewka na poduchę (taki sam motyw z ...
- Bawełniana poszwa na kołdrę w biało-czerwoną krate...
- Pojemnik (emalia Olkusz)
- Piękna poszewka
- Poszewka z monogramem
- Szydełkowy obrus
- Serwetka
- Bieznik z rózyczkami
- Jasnoniebieski, szydełkowy obrusik
- Biały bieznik
- Zazdrostka z ptaszkami
- Dwie poszewki ecru
- Bluzeczka dla dziewczynki - 12-18 miesięcy z hafci...
- Bieznik Richelieu
- Poszewka z koronką
- Obrus lniany
- Wiosenna zazdrostka
- Wyszywany obrus
- OKAZJA- NOWE SPODNIE - DELUCA JEANS R. 50, 75% baw...
- Szydełkowa serweta
- tkanina różnokolorowe sówki
- uroczy kuchenny fartuszek TANIEJ
- Pojemnik (emalia Olkusz)
- tkanina obiciowa na 2 krzesła TANIEJ
- Anioł
- zasłoneczki/tkanina w róże TANIEJ
- lambrekin w róże TANIEJ
- Pojemnik (emalia Olkusz)
- Pojemniki ( emalia Olkusz)
- Adidaski puma ferrari oryginalne rozm 27 skórka
- Bieżnik
- SERWETA - OBRUS NA NIEDUŻY STOLICZEK
- Książki i gazetki
- Angielska zasłonka, 100%bawełna W TRAKCIE REALIZAC...
- Poszewki z chwostami
- Duza, szydełkowa serweta
- Płócienna, haftowana poszwa na poduchę
- Biała, lniana poszewka na poduchę z szydełkową kor...
-
►
maj
(234)
-
▼
2011
(434)
-
▼
grudzień
(77)
- Szydełkowa narzutka z kolorowej włóczki
- Komplet serwetek z haftem krzyżykowym
- Biały fartuszek
- Serwetki ręcznie robione z przestrzennymi motylkam...
- Mała torebka
- Serwetka lniana z koronką
- Serwetka retro
- Serwetka vintage II
- Serwetka vintage
- Stara skandynawska maselniczka
- Biały kilim z długim "włosem" ręcznie robiony (sty...
- Wieszak Love Paris
- Puszki metalowe z przykrywkami, komplet 3 szt.REZE...
- Biała, płocienna zazdrstka z szydełkową koroneczką...
- Bawelniane kosmetyczki z koronkami 2 szt.
- Białe "serwety" - oddam
- Fajna bluzeczka w biało - czerwone paseczki
- Dekoracyjne dziurkacze - tagi, zawieszki prezentow...
- Bawełniany lambrekin z czerwonymi frędzelkami
- Haftowany, folkowy bieznik (grubaśne krzyzyki)
- Przypomnienie AKCJI CIEPŁY KOCYK DLA "TYMIANKA"
- Marynistyczny pojemnik na długopisy
- Stara urocza sosjerka z chochelką
- RAMKA
- ŚWIECZNIK
- Filcowe kolczyki - 5 par
- LUSTERECZKO
- ANIOŁEK NA WORECZKI
- Puszki metalowe z przykrywkami, komplet 3 szt.
- Paris, Paris...Puszka metalowa
- Taca metalowa w stylu Tilda - Babeczki
- Miękka, bawełniana ksiązeczka z ABC z Króliczkiem ...
- Obrus wyszywany 120x160
- Biała firaneczka - zazdrostka
- Serwetki
- Mini dziadek do orzechów
- Książka
- Country Living
- Country Homes
- Gazeta
- torebka
- Ośmiornica z włóczki (wypełnienie antyalergicze)
- Gobelinowa poszewka na poduchę z ozdobnym sznurem ...
- Bawełnian poszewka na poduchę Noddy i przyjaciele
- grzybki i laseczki:)
- choinka,serca, aniol i podkladki lniane na stol
- Bombka szklana, świecznik do zawieszenia
- wianek i aniol swiateczny
- choinki i wianek
- sprzedam koszyczki lniane
- poszeweczka na jaska 3 BALWANKI
- Bawełniana poszewka z misiami
- Biała, bawełniana poszwa na kołdrę z haftami
- Świąteczny talerzyk
- świąteczny obrusik 6
- świąteczny obrusik 5
- świąteczny obrusik 4
- świąteczny obrusik 3
- świąteczny obrusik 2
- Poduszeczka z dziewczynką, zegarkiem i kamyczkiem
- Poduszeczka
- świecznik
- TKANINA PANELE ZASŁONY
- LATARENKI
- DWA ŚWIECZNIKI
- STARA SKARBONKA
- Bawełniana zasłona z koronką i atłasową wstązeczką...
- Fajny, bawełniany lambrekin
- Serwetki
- Haftowany biezniczek z ręcznie robioną koroneczką
- Korale duże, białe perły
- Kominek Lawender Perfume
- Poszewka na poduszkę z koronką - serduszko
- Fajne poszewki na poduszki 2 szt.
- Komplet stołowy taca+podkładki pod kubki Provencal...
- Wieszak dwuramienny z ozdobnymi, kryształkowymi ku...
- Taca metalowa w stylu Tilda - Babeczki
- ► październik (50)
-
▼
grudzień
(77)











